Jak wybrać biżuterię do sukni ślubnej?

Niniejszy artykuł pod tytułem Atrakcje dla dzieci w Elblągu – 5 miejsc nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Atrakcje dla dzieci w Elblągu – 5 miejsc należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Czeka Cię ślub, ale nie wiesz jaką biżuterię dobrać do swojej sukni ślubnej, aby wyglądać nieziemsko w tak wyjątkowy dzień? W tym poradniku wskażemy Ci jak możesz wybrać biżuterię do sukni ślubnej.

Zostań przy jednym stylu

Jeśli chcesz osiągnąć efekt, którego oczekujesz musisz zachować spójność. Jeśli Twoja suknia jest w stylu boho dobierz biżuterię, która będzie delikatna i odda zwiewność sukienki. Jednak jeśli od zawsze marzyłaś zostać księżniczką to Twoja suknia na pewno jest ozdobna, więc nie wybieraj do niej drobnej biżuterii, bo po prostu nie będzie jej widać. Twoja suknia ma raczej tradycyjny styl? Dobierz na przykład kolczyki czy naszyjnik wykonany z pereł. Pamiętaj, aby we wszystkim zachować umiar i wszystko tworzyło spójną całość.

 Kieruj się fasonem sukni

Twoja suknia ma długi rękaw? Zrezygnuj z bransoletki, ponieważ nie ma to sensu i nie będzie ona wyglądała dobrze na materiale. Postawiłaś na odsłonięty dekolt możesz śmiało postawić na okazały naszyjnik bądź coś długiego. Pamiętaj, jednak by nie zaburzać estetyki, więc jeśli naszyjnik robi wrażenie swoją wielkością i ozdobnością kolczyki wybierz nieco skromniejsze. A co jeśli suknia ma zabudowany dekolt? Postaw raczej na ozdobne kolczyki bądź bransoletkę, nie zakładaj naszyjnika.

Nawiąż do zdobień sukni

Suknia ma zdobienia? Warto do nich nawiązać pasującą biżuterią. Jeśli Twoja suknia ma gorset z kryształkami wybierz, również biżuterię w tym samym klimacie. Twoja kreacja ma perły? Twoja biżuteria też powinna je mieć. Pamiętaj o spójności to bardzo ważne, jeśli panna młoda chce wyglądać elegancko. Trzecia opcja to suknie gładkie dają one najwięcej do popisu, bo nie trzeba się sugerować ozdobami na sukni. Wybierasz to co Ci się podoba i pasuje do ogólnego motywu ślubu.

Wybierz odpowiedni kolor biżuterii

Dawniej kolor biżuterii musiał być taki sam jak kolor sukni. Aktualnie jest to przestarzałe i naszym zdaniem ograniczające, dlatego cieszymy się, że to się zmieniło. Twoja suknia ma odcienie bieli świetnie sprawdzi się tutaj biżuteria złota, a srebro będzie pasować do odcenia ecru i różu. Kombinuj i sprawdzaj, który kolor najlepiej sprawdzi się w towarzystwie Twojej sukni.

Sprawdź ofertę na biżuterię na zlotalinia.com.