Nazwa regionu:

Elbląg

Liczba ludności:

119 tyś.

Powierzchnia obszaru:

79 km²

Trójmiasto – najlepsze miejsce na wykonanie szyldu, liter przestrzennych lub kasetonu reklamowego

Trójmiasto i najlepsza drukarnia, która wykona litery przestrzenne, szyldy i kasetony reklamowy? Jest takie miejsce, a jego projekty można zobaczyć ulicach Gdańska, Gdyni i Sopotu. Więcej o tych usługach i drukarni znajdziesz w tym poradniku.

Czym są kasetony, szyldy i litery przestrzenne?

Kasetony reklamowe to forma podświetlanej reklamy, która montowana jest na zewnątrz budynku. Wyróżnia się dwie formy takie jak jednostronna, która montowana jest do ściany i dwustronną, którą montuje się prostopadle do ściany. Mogą one przyjmować dowolne kształty w zależności od wizji klienta. Jest to świetna reklama firmy, którą widać nawet w nocy.

Szyld reklamowy to zewnętrzna reklama pryzmująca formę tablicy, która ma za zadanie poinformować potencjalnego klienta o prowadzonych usługach w danym budynku. Najczęściej umieszcza się go blisko wejścia do lokalu czyli obok drzwi bądź nad nimi. Bardzo często tego typu reklamie zarzuca się brak estetyki, która psuje krajobraz miasta. Ze względu na to warto bardzo dobrze przemyśleć wygląd takiego szyldu, ale także, aby wyróżnić się pośród innych firm.

Litery przestrzenne lub litery 3D to nowoczesna forma reklamy, a także dekoracji. Montowane są one na budynkach na zewnątrz, a nawet w środku pomieszczenia. Wykonywane są z drewna, metalu czy pleksi. Mają formę trójwymiarową i można je wykorzystywać jako litery stojące i wiszące. Można je bez problemu dostosować do potrzeb i całej estetyki czy wnętrza. Litery przestrzenne mogą być tradycyjne bez podświetlenia oraz z podświetleniem. Nie tylko są wykorzystywane przez przedsiębiorstwa, ale także przez osoby prywatne do dekoracji swoich domów i mieszkań.

Drukarnia Trójmiasto – najlepsze miejsce

Jeśli nie chcesz wstydzić się swojego szyldu, kasetonu czy liter przestrzennych najlepiej zgłosić się do profesjonalnej drukarni i agencji reklamowej. Powinna ona posiadać duże doświadczenie w tej dziedzinie. Drukarnia i agencja reklamowa Trójmiasto to godne polecenia miejsce, które funkcjonuje na rynku ponad 20 lat. Wiele obiektów reklamowych na terenach Gdańska, Sopotu i Gdyni wyszły z pod rąk doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników tej drukarni. Więcej informacji na jej temat oraz zakres usług jakie wykonuje znajdziesz na stronie internetowej. Możesz, również wypełnić formularz kontaktowy i wysłać zapytanie dotyczące wyceny projektu. Firma stawia na dobry kontakt z klientem i wysoką jakość wykonywanych zleceń przez wiele lat, dlatego zdecydowanie warto nawiązać z nią współpracę.

Zobacz także czym są litery przestrzenne.